CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Раннее Бронирование

Vēlamies Jūs informēt, ka ir sākusies 2015./2016.gada ziemas sezonas

IEPRIEKŠPĀRDOŠANAS AKCIJAPAŅEM BRĪVDIENAS:

  • Maksā līdz 50 % mazāk;
  • Zemākās cenas garantija līdz 31.07.2015;*
  • Ne vēlāk kā 3 nedēļas pirms izlidošanas datuma var pieteikties bezmaksas vienreizējai izmaiņu veikšanai: izlidošanas datumam, ceļojuma virzienam, viesnīcai, uzturēšanās ilgumam, numura tipam, ēdināšanas veidam;
  • Rezervācijas veikšanas dienā ir jāveic priekšapmaksa 69 EUR par personu;
  • Plaša kūrortu, datumu, numuru un ēdināšanas tipu izvēle.


Atlaides lielums ir atkarīgs no izvēlētā galamērķa, viesnīcas, ēdināšanas tipa, izlidošanas datuma, uzturēšanās perioda un personu skaita numurā. Piedāvājumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots. Piedāvātā atlaide nesummējas ar citām atlaidēm.

NOVATOURS apņemas atmaksāt cenas starpību, ja sezonas laikā identisks NOVATOURS ceļojums tiks piedāvāts par zemāku cenu.

Zemākās cenas garantijas noteikumi:

- Veicot ceļojuma rezervāciju ar izlidošanu no Rīgas lidostas periodā no 12.05.2015. līdz 31.07.2015.,ceļojumam tiek garantēta zemākā cena.

- NOVATOURS apņemas atgriezt cenas starpību, ja sezonas laikā identisks NOVATOURS ceļojums tiks piedāvāts par zemāku cenu.

- Zemākās cenas garantija darbojas ar nosacījumu, ka iepriekš rezervētais ceļojuma izlidojuma datums, ceļojuma ilgums, viesnīca, numura un ēdināšanas tips u.c. ceļojuma parametri sakrīt.

- Zemākās cenas garantija nedarbojas uz „PROMO” tipa numuriem.
- Zemākās cenas garantijai ir iespējams pieteikties tūrisma aģentūrā ar rakstveida iesniegumu, ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms paredzētā ceļojuma sākuma.

Apmaksas noteikumi TŪRISTAM (Hurgada, Šarm-El-Šeiha, Tenerife, slēpošana Francijā, slēpošana Itālijā):

- Rezervācijas veikšanas dienā ir jāveic priekšapmaksa 69,00 EUR (sešdesmit deviņi euro 00 centu) apmērā par vienu personu.
Ne vēlāk, kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma, ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa. 

Apmaksas noteikumi TŪRISTAM (Bangkoka un Dubaija):

- Rezervācijas veikšanas dienā ir jāveic priekšapmaksa 20% (divdesmit procentu) apmērā no ceļojuma cenas.
Ne vēlāk, kā 28 (divdesmit astoņas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma, ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa

Apmaksas noteikumi AĢENTŪRĀM (Hurgada, Šarm-El-Šeiha, Tenerife, slēpošana Francijā, slēpošana Itālijā):

Rezervācijas veikšanas dienā ir jāveic priekšapmaksa 60,00 EUR (sešdesmit eiro) par personu.

- Ne vēlāk kā 21 (divdesmit vienu) dienu pirms ceļojuma sākuma datuma, ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa. 

Apmaksas noteikumi AĢENTŪRĀM (Bangkoka un Dubaija):

- Trīs dienu laikā pēc rezervācijas veikšanas ir jāveic priekšapmaksa 20% (divdesmit procentu) apmērā no ceļojuma cenas.

- Ne vēlāk kā 21 (divdesmit viena) diena pirms ceļojuma sākuma datuma, ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojumu apmaksa. 

SVARĪGI!!!

Saskaņā ar šīs akcijas noteikumiem, veiktajām rezervācijām ir pieļaujama bezmaksas vienreizēja izmaiņu veikšana, kas attiecas uz izlidošanas datumu, ceļojuma virzienu, viesnīcu, uzturēšanās ilgumu, numura tipu, ēdināšanas veidu.

Izmaiņām var pieteikties ne vēlāk kā 3 nedēļas pirms izlidošanas datuma.
Izmaiņu veikšanas gadījumā ceļojuma cenas tiks pārrēķinātas saskaņā ar cenām, kuras būs pieejamas uz izmaiņu veikšanas brīdi.

Nav iespējams mainīt tūristu skaitu.

Izmaiņu veikšana var tikt atteikta, ja vairs nav pieejamas lidmašīnas biļetes un/vai pieprasītā viesnīca.

Citu izmaiņu veikšanas gadījumā, otrreizējo izmaiņu veikšanas gadījumā vai šajos noteikumos noteiktā samaksas termiņa neievērošanas gadījumā, stājas spēkā standarta līguma noteikumi, iepriekšpārdošanas atlaides tiek anulētas un cena tiek pārrēķināta saskaņā ar standarta cenrādi.

Šie iepriekšpārdošanas akcijas noteikumi uzskatāmi par speciāliem noteikumiem attiecībā pret standarta tūrisma pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Standarta tūrisma pakalpojumu sniegšanas noteikumi ir piemērojami pušu tiesiskajām attiecībām, ja vien iepriekšpārdošanas akcijas noteikumi neparedz speciālus noteikumus.

Priekšapmaksa ir neatmaksājama.

Ja rezervācija tiek anulēta 21 dienu vai mazāk pirms ceļojuma sākuma, tiek piemērots ieturējums saskaņā ar standarta tūrisma pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

TOP

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!